Zdravotní pojištění cizinců.

Komplexní informace o zdravotním pojištění pro cizince v České republice Snažili jsme se, aby web byl co nejpohodlnější a nejužitečnější, aby všechny potřebné informace byly na dosah ruky.

Proč je výhodné uzavřít pojištění u nás?

  • sledujeme změny na pojistném trhu
  • naučíme vás, jak správně využívat služeb zdravotnických zařízení v České republice,
  • vracet peníze uhrazené za léky
  • pomůžeme vám se všemi vašimi dotazy

Kromě toho poskytujeme konzultace ohledně prodloužení dlouhodobého víza, a pro naše klienty to děláme zcela zdarma.

SLAVIA Pojišťovna a.s.

Slavia pojišťovna a.s. je expert na neživotní pojištění, staví na dlouholetých zkušenostech z pojišťovnictví, které sahají až do dob rakousko-uherské monarchie, do roku 1868. Je jedinou ryze českou pojišťovnou s tradicí na našem trhu již více než 150 let. Dnes patří mezi Top10 pojišťoven v ČR a patří mezi lídry v oblasti pojištění cizinců.

 

MAXIMA pojišťovna, a.s.

MAXIMA pojišťovna, a. s. je dynamická moderní pojišťovna, která na českém trhu působí již od roku 1994. Vedle klasických produktů pojištění se Maxima pojišťovna zaměřuje zejména na segment zdravotního pojištění cizinců. MAXIMA pojišťovna má kvalitní a dostupnou síť ordinací po celé ČR, skládající se ze 140 smluvních zdravotnických zařízeních, kryje také neodkladnou péči v Schengenském prostoru.

Pojišťovna VZP, a.s.

PVZP je jedničkou na trhu v oblasti zdravotního pojištění cizinců. Poskytuje pojištění zdravotních rizik (úraz, pojištění nemocenských dávek, pojištění v případě závažných onemocnění a další).Jediným akcionářem PVZP je Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (VZP ČR).

AXA ASSISTANCE CZ

AXA Assistance CZ je součástí největší mezinárodní společnosti AXA Group, světového lídra v oblasti pojištění a správy aktiv. AXA Assistance CZ také poskytuje největší službu zdravotní péče ve střední Evropě s největší službou jazykové podpory a má více než 50 let zkušeností v oblasti zdravotního pojištění a poskytování zdravotní péče.

SV pojišťovna a.s.

SV pojišťovna, a. s. byla založena v roce 1994 pod názvem VICTORIA pojišťovna, a. s. a následně v roce 2012 přejmenována na ERGO pojišťovna, a.s. Jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí SV pojišťovna svým klientům široké portfolio pojistných produktů.

Naši zákazníci o nás řekli

Opravdu jsme ocenili slevu pro rodinu, profesionální poradenství při výběru pojišťovny, výhodné umístění kanceláře a příjemnou komunikaci.

Zas přijdeme!

Jegor, Anastasia, Daria a Taisia

z Prahy

Soudní překlady

V rámci námi poskytovaných služeb také zajišťujeme pro naše klienty soudní překlady dokumentů z a do ruského nebo ukrajinského jazyka.

Týká se to především dokumentů nezbytných pro prodlouženi víza, pro nostrifikace diplomu, školního vysvědčení nebo  jiného osvědčení o absolvování požadované zkoušky.

Cena: cca 250 Kč / normostránka

Pokud máte jiný požadavek, rádi ho s Vámi probereme.